Fiba gayrimenkul

Tamamlanan Projelerimiz

Manolya Evleri

Bahçeşehir'in en stratejik noktalarından birinde konumlanan Manolya Evleri, TOKİ Kaynak Geliştirme Uygulamaları kapsamında, Bahçeşehir 4. Bölge'de, 25 dönüm alan üzerinde hayata geçirilmiştir. Farklı konut tipleri ile farklı beklentileri karşılayan, aynı zamanda karlı bir yatırım olma özelliğini daima koruyacak, 408 adet daireden oluşan Manolya Evleri’nde yaşam başlamıştır. Satışların %99’u tamamlanmıştır.

Harita


Fibalife Rahat Yaşam Evleri

İstanbul Çekmeköy'de, 22 dönüm alan üzerinde hayata geçirilen, bahçe dubleks, çatı dubleks ve normal kat olmak üzere toplam 144 daireden oluşan projede her daire için 2 araçlık kapalı otopark bulunmaktadır. Site sınırları içerisinde, açık yüzme havuzu, fitness center, café, çocuk oyun alanları, basketbol, voleybol ve futbol oynamaya müsait çok amaçlı spor sahası bulunan projede satışlar tamamlanmıştır. Fibalife Rahat Yaşam Evleri sakinleri, Ocak 2007 tarihinden itibaren yeni yuvalarında yaşamaya başlamışlardır.


Çubuklu Vadi

İstanbul'un merkezi noktalarına ulaşımı kolay, ancak tüm doğallığını korumuş belki de son bölgesi Beykoz Çubuklu’'da bulunan Çubuklu Vadi Projesi, Yüksel İnşaat A.Ş. ile ortak geliştirilmiştir. Yüzlerce yıldır varlığını koruyan ve bundan sonra da koruyacak olan ormanlık bölgede bulunan projenin mimari çalışmaları, Türkiye’nin önde gelen mimari ofisi Arolat Mimarlık tarafından, çevre ve peyzaj düzenlemeleri ise çevre mimarisinde dünyanın önde gelen kuruluşu Rainer Schmidt Landscape Architect tarafından hazırlanmıştır. Proje, 214 dönüm alan üzerinde, 220 m² ile 600 m² arasında değişen doğa ile bütünleşik 120 villadan oluşmaktadır. 2007 yılının ilk çeyreğinde satışına ve inşaatına başlanan Çubuklu Vadi’de satışlar tamamlanmış ve yaşam başlamıştır.